SU İNŞAAT

SU İNŞAAT; ülkemize yakışır projeleri kazandırmak ve değerli müşterilerimizin hayat standartlarını artırmak amacı ile gayrimenkul ve inşaat sektörüne girmiştir.

Profesyonel ekiplerle çalışmayı kendine ilke edinen SU İNŞAAT'ın öncelikli hedefi güvenli, konforlu ve sorunsuz konut projeleri üretmektir.

Günden güne gelişen ülkemize standartları yüksek konutlar yapmak bizim en büyük idealimizdir. Projelerimizin kolay ulaşım, depreme dayanıklılık, sosyal donatıları, ferahlık ve konforu ile müşterilerimizin beğenilerini kazanacağını ümit ediyoruz. Bu duygularla beraber mimari konsepti, iç mimarisi, görsel güzelliği profesyonel ellerden çıkarak değerli müşterilerimizi kucaklayacaktır.

SU İNŞAAT

2009 yılında YILDIZ GAYRİMENKUL Yönetim Kurulu Başkanı Haluk ONUR ve Op.Dr. Abdi OĞUZ tarafından kurularak "yaşam kalitenizi artıran projeler" sloganı ile ilk projesini Beyazevler'de 8 dairelik SU APT. ile Adana'ya ilk 2+1 lüks, nitelikli ve ekonomik konut projesiyle sesini başarılı bir şekilde duyurmuştur. İnşaat bitimi ile daire satışlarını da yoğun ilgi ve talepler ile kısa sürede bitirerek ve müşteri memnuniyetini de kazanarak başarıya ilk imzasını atmıştır. Yeni ve diğer büyük projelerini de hayata geçirerek çıtasını sürekli yükseltecektir.

Vizyonumuz;

Sektörümüzde etik kurallarımızdan ödün vermeksizin, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile nitelikli projeler üretmektir.

Misyonumuz;

Sürekli müşterilerimizin taleplerini analiz ederek her türlü özveri ve fedakarlıkta bulunarak "önce insan daima insan" sloganı ile kalite standartlarımızı sürekli artırarak estetik ve modern mimari akımını projelerimize yansıtmaktır.

YILDIZ GAYRİMENKUL

Faaliyetine 1972 yılında kurucusu Rıfat ONUR tarafından arsa pazarlamasıyla başlayan şirketimiz bugüne kadar dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden taviz vermeksizin yüksek seviyede müşteri odaklı çalışmaları sonucunda birçok kişiyi gayrimenkul sahibi yapmıştır.

2002 yılında Haluk ONUR'un yönetim kademesinde görev almasına müteakip profesyonel kadro oluşumunu sağlayarak müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek için çıtasını sürekli yükselten, yoğun ve disiplinli bir çalışma sistemiyle hizmetini sürdüren YILDIZ GAYRİMENKUL 2009 yılında kurduğu SU İNŞAAT ŞİRKETİ'YLE Beyaz evlerdeki projesiyle müteahhitlik sektörüne atılmıştır.

Amacımız kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeksizin maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak sektörümüzde çalışanlarımızla beraber etik kurallarımızdan ödün vermeksizin tüm faaliyetlerimizle örnek olunabilecek uzmanlaşmış bir firma olmak, müşteri taleplerini en kısa sürede sonuçlandırabilmek, şirket olarak her türlü özveri ve fedakarlıkta bulunarak sunabileceğimiz hizmetlerin kalite standartlarını arttırmaktır. Adanalı hemşerilerimize müteahhitlik sektöründe örnek kuruluş olabilmek için kaliteli konut projeleri üretmek, profesyonel pazarlama hizmetimizle de sektördeki kalite standartlarının arttırılmasında önder bir kurum olabilme yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.